Price list

Kõik hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

Delivery prices

2.5 tonnine väikekallur

2.5 tonnine väikekallur

Väikekallurid on hea manööverdamisvõimega, pääsevad ka kitsastesse hoovidesse ja tänu kergele kaalule ei riku pinnast. Väikekallurite transport võrreldes suuremate kalluritega on märkimisväärselt odavam ning võimaldab transportida väga täpseid koguseid. Samuti pääsevad väikekallurid tihtipeale sinna kuhu raskeveokid sõta ei tohi ning saavad kallutada materjali täpselt sinna, kuhu vaja, vältides seejuures vajadust vedada materjal hiljem käsitsi või käruga soovitud kohta. Masina mõõtmed alates: pikkus: 5.9 m laius: 2.2 m kõrgus: 2.4 m

6 tonnine kallur

6 tonnine kallur

6 tonnise kandevõimega kallur on oma olemuselt väikekallur, mis võimaldab transportida kõige väiksema kalluriga võrreldes suuremaid koguseid. Võrreldes 2,5-tonnise kalluriga ei ole antud kallur aga nii hea manööverdamisvõimega. Olles aga oma olemuselt siiski väike pääseb masin ligi enamustesse kohtadesse, kuhu raskeveokid ei pääse. Masina mõõtmed: pikkus: 6.6 m laius: 2.5 m kõrgus: 2.6 m

10 tonnine kallur

10 tonnine kallur

10 tonnine kallur on mõõtudelt ning kaalult suurem kui 6 tonnise kandevõimega masin. Samas võib teda siiski liigitada omadustelt väikekalluri alla, kuna on kergema kaaluga kui suuremad raskeveokid. Samuti omab suurest raskeveokist paremat manööverdamisvõimet. Masina mõõtmed: pikkus: 6.9 m laius: 2.5 m kõrgus: 2.8 m

15 tonnine kallur

15 tonnine kallur

15-tonnine kallur on raskeveok, mille abil on korraga võimalik transportida suures koguses materjale. Võrreldes väiksema kandevõimega kalluritega on 15 tonnised kallurid palju suuremad, seetõttu on keeruline sissesõit kitsastesse hoovidesse ning tellimisel peab jälgima, et laadimiskoht ei asuks elektriliinide all. Masina mõõtmed: pikkus: 8.1 m laius: 2.6 m kõrgus: 3.5 m

18 tonnine kallur

18 tonnine kallur

18-tonnine kallur on suur raskeveok, mille abil on korraga võimalik transportida väga suures koguses materjale. Kalluril on väga hea läbivusvõime ja on mõeldud töötamiseks eriti rasketest tingimustes. Masina mõõtmed: pikkus: 8.7 m laius: 2.6 m kõrgus: 3.7 m NB! Masinat ei saa tellida läbi e-poe. Palun võtke meiega otse ühendust.

Poolhaage

Poolhaage

Kallur poolhaagis on mõeldud väga suurte koguste korraga transportimiseks. Masinal on oma suuruse tõttu väga kehv manööverdamisvõime, ning seetõttu vajab koorma mahapanemiseks väga hea ligipääsetavusega ala. Samuti ei saa antud masinaga sõita maastikul, kuna võib väga kergesti oma kaalu tõttu kinni jääda. Masina mõõtmed: pikkus: 15 m laius: 2.5 m kõrgus 4 m. NB! Masinat ei saa tellida läbi e-poe. Palun võtke meiega otse ühendust.

Laadur-ekskavaator

Laadur-ekskavaator

Enim kasutatud masin kaeve ja pinnasetöödel. Kas kaevate, täidate või käsitlete materjali, siis parim abimees on kopplaadur. Me rendime erinevaid laadur-ekskavaatoreid JCB 4CX, CASE jne. Kopplaadur renditakse välja koos juhiga. Suurte ratastega JCB kopp on hea liikuvusega ning manööverdusvõimega. MASINATEL ON ERINEVAD LISASEADMED VÕIMALUSED: erineva suurusega kulbid, pöördpea, lumesahk.


Materials

Sand

Screened sand/Concrete sand

$9.50 /ton

Sõelutud liiva puhul on tegemist kõrgekvaliteedilise sõelutud liivaga, mis sobib ideaalselt erinevateks ehitustöödeks. Sõelutud liiva kasutatakse ka näiteks puiste- ja täitematerjalina tee- ja täitetöödel.

Order Read more
Sandbox sand

$10.50 /ton

Liivakasti liiv sobib laste mänguväljaku ehitamiseks.

Order Read more
Filling sand

$7.00 /ton

Täiteliiv sobib ideaalselt kohtadesse, kus liiva kvaliteet ei oma suurt tähtsust. Täiteliiva kasutatakse täitematerjalina näiteks vee-, gaasi- ja muude trasside tagasitäiteks. Täiteliiv sobib hästi ka betoonkivi aluskihina ning ehitus- ja teetöödeks.

Order Read more
Rock sand

Rock sand

$6.75 /ton

Kiviliiv ehk paekiviliiv on killustiku sõelumisjääk ilma tuhata, Kasutatakse näiteks tänavakivide paigaldamisel ning teeäärte ja jalgradade rajamisel. Kiviliiv on fraktsiooniga 0.063-4mm. Kvaliteetne täitematerjal asendamaks looduslikku liiva. Filtreerub.

Order
Sifted sand / Crushed stone mix

Sifted sand / Crushed stone mix

$14.00 /ton

Sõelutud liiva ja 4-16mm killustiku segu, sobib ideaalselt aluskihiks tänavakivide paigaldusel, samuti betoonpõrandate aluskihitide ehituseks. Segu on hästi tihendatav ja kannatab hästi liikluskoormust, sobib ka ajutiste teede ehituseks.

Submit query

Soil

Top soil

$10.50 /ton

Sõelutud muld on sõelutud põllumuld, mis sobib ideaalselt erinevateks haljastustöödeks. On liivakamad, savikamad, huumuselisemad mullad. Sõelumispiirkonnas võib mulla tekstuur ja koostis olla erinevad 5m kagusel ja vastavalt kaevandatavale maakihi sügavusele. Loodusliku mulla suures koguses tellimisel peate arvestama, et loodusliku mulla näol ei ole tegu täiesti ideaalse ja puhta süsimusta lisaainetega tootega, mis on müügil ehituspoodides 5L-60L kottide kaupa, mille hind on pea sama tonni kaupa ostetava mulla hinnaga, mis tuleb otse loodusest sellisel kujul nagu ta on. Üksikutes partiides võib sattuda sisse pisemaid klaasikilde, kive, juurikaid. Soovi korral saavad kliendid alati käia mulda ise eelnevalt vaatamas. NB! Pilt on illustreeriv.

Order Read more
Fill dirt

$6.50 /ton

Tegu on muld -savika väljakaevega. Pinnas võib, võrreldes tavalise sõelutud mullaga, sisaldada rohkem kive, kile, oksi, klaasikive, mis on maapõuest mullaga kaasa tulnud. On tihedam kui tavaline sõelutud muld. Seetõttu sobib ideaalselt eelkõige kasutamiseks aukude täitmiseks või enne haljastusmullaga muru külvamist pinnase tõstmiseks. NB! Pilt on illustreeriv.

Order Read more
Compost

$22.00 /ton

Kompost on mullaviljakuse kandja ja suurendaja, sest ta on huumus selle parimal kujul. Kompost koosneb taimsetest jääkidest ning sisaldab seetõttu juba looduslikult kõiki peamisi väetusaineid (N, P, K) ja mikroelemente. Komposti kasutamisel ühtaegu parandatakse ja väetatakse mulda. Erinevalt puukoorest ja rabaturbast takistab kompost oma neutraalse või nõrgalt aluselise pH tõttu mulla hapestumist ja vähendab lupjamisvajadust. Meie müüdav kompost on toodetud üksnes aias ja köögis tekkivatest biojäätmetest. NB! Pilt on illustreeriv.

Submit query Read more

Stone

Limestone sieves 0-4mm

$5.50 /ton

Paekivisõelmed on killustiku tuhast sõelumisjääk, mida kasutatakse näiteks tänavakivide paigaldamisel ning teeäärte ja jalgradade rajamisel. Paekivisõelmed on fraktsiooniga 0-4mm. Ei filtreeru.

Order Read more
Rock sand 0.063-4mm

$6.75 /ton

Kiviliiv ehk paekiviliiv on killustiku sõelumisjääk ilma tuhata, Kasutatakse näiteks tänavakivide paigaldamisel ning teeäärte ja jalgradade rajamisel. Kiviliiv on fraktsiooniga 0.063-4mm. Kvaliteetne täitematerjal asendamaks looduslikku liiva. Filtreerub.

Order Read more
Limestone mix 0-31.5/32mm

$14.00 /ton

Killustik 0-31.5/32 mm segu on keskmise killustiku ja tuha segu. Aluseehituseks sobiv segu.

Order Read more
Limestone mix 0-63 mm

$14.00 /ton

Killustik 0-63 mm segu on suurema killustiku ja tuha segu. Sobib alustee ehituseks.

Order Read more
Limestone gravel 4-8 mm

$18.00 /ton

Paekivikillustik 4-8 mm on peenikene killustik, mida kasutatakse erinevate platside või jalgradade rajamisel.

Order Read more
Limestone gravel  4-16 mm

$18.00 /ton

Peenkillustikku kasutatakse sillutiste aluspinnasena ja ka näiteks betooni segamiseks või asfalti tootmiseks. Samuti on peenkillustik ideaalne kattematerjal erinevate platside või jalgradade rajamisel. Meie tootevalikust leiab 4-16mm peenkillustikku.

Order Read more
Limestone gravel  4-32mm

$17.50 /ton

Meie tootevalikust leiab 4-32mm fraktsiooniga killustikku. See killustik sisaldab nii peenemat kui ka jämedamat materjali kuid ei sisalda tuhka ja seetõttu sobib hästi näiteks täiteks või aluste ehitamiseks.

Order Read more
Limestone gravel  16-32 mm

$17.00 /ton

Meie tootevalikust leiab 16-32mm fraktsiooniga keskmist killustikku. Keskmine killustik sobib hästi näiteks vundamendipadja ehitamiseks, vihmavee ärajuhtimiseks ümber maja ja toestavaks täitematerjaliks sillutiste all. Keskmise killustiku puhul on tegemist laiupidi vahemikus 1.6-3.2cm purustatud killustikuga, pikkupidi võib kivi olla pikem.

Order Read more
Limestone gravel  32-64 mm

$17.00 /ton

Meie tootevalikust leiab 32-64mm fraktsiooniga jämekillustikku, mis toodetakse paekivimist purustamise ja sõelumise teel. Kasutatakse sõidutee aluskihina ja täiteks kõrge läbivajumisohuga kohtades. Jämekillustiku puhul on tegemist laiupidi vahemikus 3-6cm purustatud killustikuga, pikkupidi võib kivi olla pikem. Kivid on umbes rusika suurused.

Order Read more
Curb concrete C8/10

$90.00 /ton

Poolkuiv äärekivi betoon märgisega B10/ M150/ C8/10. Kasutatakse äärekivide ja tänavakivide paigaldamisel. NB! Toodet ei ole võimalik tellida alla 1 tonni.

Submit query Read more
Limestone base 0-300 mm

$12.00 /ton

Paekivi täitematerjal. Sobib esmaseks vundamendi tagasitäiteks.

Order Read more
Limestone base 0-500 mm

$12.00 /ton

Paekivi täitematerjal. Sobib esmaseks vundamendi tagasitäiteks.

Order Read more

Asphalt

Asphalt milling 0-32mm

$12.50 /ton

Freesitud asfalt ehk freesasfalt leiab palju kasutust teedeehituses, sh teede, platside ja parklate rajamiseks, samuti täitematerjalina lohkude ja äravajumiste täitmiseks. Freesasfalt on kergesti tasandatav ja ei tolma.

Order Read more
Asphalt screening 0-20mm

$18.00 /ton

Freesipuru on peenike freesitud asfaldist ning asfalti põhjast purustatud materjal. Freesitud asfalt ehk freesasfalt leiab palju kasutust teedeehituses, sh teede, platside ja parklate rajamiseks, samuti täitematerjalina lohkude ja äravajumiste täitmiseks. Freesasfalt on kergesti tasandatav.

Submit query Read more
Milled asphalt with higher bitumen content 0-32mm

Milled asphalt with higher bitumen content 0-32mm

$15.60 /ton

Freesitud asfalt ehk freesasfalt leiab palju kasutust teedeehituses, sh teede, platside ja parklate rajamiseks, samuti täitematerjalina lohkude ja äravajumiste täitmiseks. Freesasfalt on kergesti tasandatav.

Order

Concrete

Curb concrete C8/10

$90.00 /ton

Poolkuiv äärekivi betoon märgisega B10/ M150/ C8/10. Kasutatakse äärekivide ja tänavakivide paigaldamisel. NB! Toodet ei ole võimalik tellida alla 1 tonni.

Submit query Read more
Concrete rubble 0-25 mm

Concrete rubble 0-25 mm

$8.00 /ton

Hea ja soodne tagasitäide liiva asemel. Saab kasutada aukude täitmiseks või tänavakivi aluse struktuuri tugevdamiseks.

Order
Limestone base 0-300 mm

Limestone base 0-300 mm

$12.00 /ton

Paekivi täitematerjal. Sobib esmaseks vundamendi tagasitäiteks.

Order
Limestone base 0-500 mm

Limestone base 0-500 mm

$12.00 /ton

Paekivi täitematerjal. Sobib esmaseks vundamendi tagasitäiteks.

Order

Granite stone

Punane 0-8 mm

$69.60 /ton

Kandilise tera kujuga punane graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Killustiku punane värv ei pleegi päikese käes ja püsib kaua. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Punane 3-8mm

$69.60 /ton

Kandilise tera kujuga punane graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Killustiku punane värv ei pleegi päikese käes ja püsib kaua. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Punane 11-16mm

$69.60 /ton

Kandilise tera kujuga punane graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Killustiku punane värv ei pleegi päikese käes ja püsib kaua. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Inkoo 0-4 mm

$30.00 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Inkoo 3-6 mm

$45.12 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Sobib hästi libedusetõrjeks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Inkoo 4-8 mm

$45.12 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Submit query Read more
Inkoo 6-12 mm

$45.12 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Inkoo 10-20 mm

$45.12 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv

Order Read more
Inkoo 32-64 mm

$43.08 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Parainen 2-8 mm

$39.84 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Order Read more
Parainen 8-16 mm

$39.84 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv

Order Read more
Parainen 16-32 mm

$39.84 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga

Submit query Read more
Hall PN 4-8 mm

$69.60 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga.

Order Read more
Hall PN 8-12 mm

$69.60 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga.

Order Read more
Hall PN 11-16 mm

$69.60 /ton

Kandilise tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv ning killustik on kaetud karjääritolmuga.

Order Read more
Ümar 8-16 mm

$288.00 /ton

Materjal tuleb 800-900kg Big-Bag kotis. Kodulehelt minimaalne tellimise kogus 1 tonn. Ümara tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv

Submit query Read more
Ümar 16-32 mm

$288.00 /ton

Materjal tuleb 800-900kg Big-Bag kotis. Kodulehelt minimaalne tellimise kogus 1 tonn. Ümara tera kujuga graniitkivi killustik on dekoratiivne killustik, mida kasutatakse maastikukujunduses, lillepeenarde heakorrastamiseks ja probleemsete kohtade dekoreerimiseks. Nb! pilt on illustreeriv

Submit query Read more
Valge 4-12 mm

$336.00 /ton

Kandilise tera kujuga valge killustik on väga eksklusiivne ja esteetiline killustik, mida kasutatakse dekoratiivse elemendina hoovides soovitud alade rõhutamiseks. Nb! pilt on illustreeriv. Toode on pakendatud Big-Bag kotti ja miinumum kogus 1,5t.

Order Read more

Decorative stone

Purustatud klaas türkiissinine 40/80 1000kg bigbag

$3,180.00 /ton

Purustatud klaas- Ideaalne loomaks sädeleva värvipinna peenral või kasutamiseks dekoratsioonina siseruumides. Purustatud värvilised klaasikillud on suurepärane dekoratsioonielement, millega saad katta lillepottides mullakihi. Värvus on türkiissinine.

Order Read more
Dekoratiivkillustik Säravvalge 8/16 1000kg bigbag

$449.00 /ton

Dekoratiivkivid on pakendatud 500kg või 1000kg big-bag kottidesse. Big-bagid on alusel ning toimetatakse kohale Teie poolt soovitud aadressile.

Order Read more
Looduslik dekoratiivkivi Ekstramust 12/18 1000kg bigbag

$719.00 /ton

Lõuna-Euroopa päritolu must killustik mille hulgas võib olla heledemaid triibukesi ja sätendust.

Submit query Read more
Looduslik dekoratiivkivi Ekstramust 20/30 1000kg bigbag

$719.00 /ton

Lõuna-Euroopa päritolu must killustik mille hulgas võib olla heledemaid triibukesi ja sätendust.

Submit query Read more
Looduslik dekoratiivkivi Ekstramust 30/60 1000kg bigbag

$719.00 /ton

Lõuna-Euroopa päritolu must killustik mille hulgas võib olla heledemaid triibukesi ja sätendust.

Order Read more
Looduslik dekoratiivkivi Impeerial must 20/30 1000kg bigbag

$799.00 /ton

Populaarseim musta tooni dekoratiivkivi. Kivikestel on sees valgeid hajusaid jooni ja kui kuiva ilmaga on kivid natukene hallika tooniga, siis vihmase ilmaga on Teie aias justkui uued kivid, erinevus üllatab rõõmsalt iga ilmamuutusega. Kivid on pärit Lõuna-Euroopast.

Submit query Read more
Looduslik dekoratiivkivi Impeerial must 30/60 1000kg bigbag

$799.00 /ton

Populaarseim musta tooni dekoratiivkivi. Kivikestel on sees valgeid hajusaid jooni ja kui kuiva ilmaga on kivid natukene hallika tooniga, siis vihmase ilmaga on Teie aias justkui uued kivid, erinevus üllatab rõõmsalt iga ilmamuutusega. Kivid on pärit Lõuna-Euroopast.

Submit query Read more
Looduslik dekoratiivkivi Valencia roosa 8/12 1000kg bigbag

$679.00 /ton

Ühtlase roosa ja rahuliku tooniga dekoratiivkivid Lõuna- Euroopast. Sobivad kui aeda soovitakse tuua rahulikke meeleolu.

Order Read more
Dekoratiivkillustik Valencia roosa 10/15 1000kg bigbag

$549.00 /ton

Ühtlase roosa ja rahuliku tooniga dekoratiivkivid Lõuna- Euroopast. Sobivad kui aeda soovitakse tuua rahulikke meeleolu.

Order Read more
Looduslik dekoratiivkivi Valencia roosa 20/30 1000kg bigbag

$679.00 /ton

Ühtlase roosa ja rahuliku tooniga dekoratiivkivid Lõuna- Euroopast. Sobivad kui aeda soovitakse tuua rahulikke meeleolu.

Order Read more
Dekoratiivkillustik roosa marmor 8/16 või 12/22 1000kg bigbag

$429.00 /ton

Jõulisema roosa tooniga dekoratiivkillustik.

Order Read more
Purustatud kiltkivi Ferdinand-rustikaal 30/60 1000kg bigbag

$799.00 /ton

Purustatud kiltkivi sobib multsi asenduseks peenardele, umbrohu kasvu takistamiseks ja niiskuse säilitamiseks mullas. Purustatud kiltkivi on ideaalne jalgteede loomiseks aedadesse või sissesõidu teede katteks. Purustatud kiltkivi sobib suurepäraselt puude ja põõsaste jalustesse, mistõttu ei ole vaja muruniitmisel karta, et lähete puudele liialt lähedale ja vigastate pinnapealset juurestikku või puutüve katvat koort.

Order Read more
Purustatud kiltkivi antrasiit 30/60 1000kg bigbag

$799.00 /ton

Purustatud kiltkivi suuremad tükid millega on võimalik katta ka suuremaid haljasalasid. Päritolu Kesk-Euroopa.

Order Read more

Mulch

Join our newsletter »